Pre Loader

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz:
Yerli ve küresel pazarda iş ortakları için yarattığı değerler ile büyümesinin sürdürülebilirliğini koruyan, rekabet gücünü hep daha yukarı taşırken kalitesinden ödün vermeyen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir çelik üretim firması olmak.

Misyonumuz:
Çelik üretim ve projelendirme alanlarında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine yenilikçi, katma değeri yüksek, güvenilir ürün ve çözümler sunmanın yanında ihracat projelerini her geçen gün artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Şirket Profili

2011 yılından bu yana Çelik Konstrüksiyon, Endüstriyel Tesis Çelik ve Ekipman Üretimleri, Savunma Sanayii Sektörüne Üretim, İmalat, Proje konularında hizmet veren ve vermeye devam eden şirketimiz sektörel ihtiyaçları da göz önüne alarak gerek teknik altyapı gerekse uluslararası yeterliliklere uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca eğitimli, tecrübeli ve profesyonel ekiplerce üretimin ve hizmetin her aşamasında kontrol ve denetimi en üst düzeyde sağlayan iş yapısı ile müşteri memnuniyeti hep üst düzeydedir.

Türkiye’deki her geçen gün gelişen pazar ağı ve dünyadaki teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda, KDÇ Mühendislik yenilikçi, gelişime açık ve araştırmacı, dinamik yapısı ile dünya standartlarındaki üretim kalitesini sürekli korumaktadır.

Firma hedefi olarak yurt içinde alanında lider, yurt dışında ise; ülkemize her yıl daha fazla katma değer sunan, sürdürülebilir dış iş ortaklıkları ile büyüme hedeflerini gerçekleştirmektir.

TAKIMIMIZ

METİN ÇOŞAN
METİN ÇOŞAN
Teknik Ofis

mcosan@kdcmuhendislik.com

TUĞBA TÜRKOĞLU
TUĞBA TÜRKOĞLU
Satın Alma

satinalma@kdcmuhendislik.com

EKREM DAĞDEVİREN
EKREM DAĞDEVİREN
Endüstriyel Planlama

edagdeviren@kdcmuhendislik.com

ANIL PEKER
ANIL PEKER
Kaynak Mühendisi

Video Popup

Çözüm Ortaklarımız