Pre Loader

ÇELİK YAPI

ÇELİK YAPILAR

KALYON İNŞAAT / GÜLERMAK A.Ş. / ÇİFTAY A.Ş. / PREKONS A.Ş. / ASKA A.Ş. / ENPRO A.Ş.

YAPISAL ÇELİK İMALATLARI– KALYON İNŞAAT A.Ş. / HANWHA GROUP

Kalyon Enerji ve Hanwha Group yatırımı olan tam entegre Fotovoltaik Üretim Tesisi yatırımı işi kapsamında, 3000 ton Çelik Konstrüksiyon Endüstriyel Tesis Binası ,Boru Köprüsü, Konveyör işleri için imalat, kumlama, yangına dayanıklı boya, montaj ve kaplamayı kapsayacak şekilde anahtar teslim projeler yapılmıştır.2017 yılından beri süren işbirliğimiz halen devam etmektedir.

YAPISAL ÇELİK İMALATLARI – GÜLERMAK A.Ş.

2011 yılından başlayarak Gülermak A.Ş. ile üretim konusunda aralıksız çalışmaktayız. Maden sektöründe Gülermak A.Ş.’nin THYSSENKRUPP AG’den aldığı üretim projelerinin imalatını Gülermak A.Ş.’nin onaylı taşeronu olarak hem Gülermak A.Ş. hem de THYSSEN KRUPP’UN kalite kontrolü altında yapmaktayız.
Bahsedilen üretimin tonajı 2500 ton üzerinde olup halen üretimimiz devam etmektedir. Bu üretimler Bunker, Konveyor, Krein Support, Rock Support vb maden sektöründe kullanılan ekipmanları kapsamaktadır.

YAPISAL ÇELİK İMALATLARI – ÇİFTAY A.Ş.

Çelik kontrüksiyonlu bina imalatı sektöründe yer alan ve merkez bina, depo, fabrika vb üretimler yapan Çiftay A.Ş. için imalat, kumlama, boya, montaj ve kaplamayı kapsayacak şekilde anahtar teslim projeler yapılmıştır. 2014 yılında beri süren işbirliğimiz halen devam etmektedir.

ŞANTİYE YAŞAM ALANI KONTEYNER ÜRETİMİ – PREKONS A.Ş.

Prekons A.Ş. bünyesinde Abu Dabi’de bulunan doğal gaz şantiyesinin yaşam alanı oluşturma projesi için toplamda 1050 adet modüler kaynaklı konteyner yaşam alanı 2013-2015 arasında üretilmiştir.
Modüler kaynaklı konteynerlerin içerisinde işçi yatakhaneler, yemekhaneler, sosyal faaliyet alanları, ofisler ve idari kısımlar bulunmaktadır.
Üretilen konteynerlerin elektrik ve mekanik aksamlarının tamamını kendi bünyemizde hazırlanarak müşteriye teslim edilmiştir.

HASTANE PROJESİ KONTEYNER ÜRETİM – PREKONS A.Ş.

Prekons A.Ş. bünyesinde yürütülen hastane projesi için Rusya Smolensk bölgesinde kullanılmak üzere 320 adet modüler sistem yaşam alanın 2011-2012 yılları arasında üretimi yapılmıştır.
Üretilen konteynerlerin elektrik ve mekanik aksamlarının tamamını kendi bünyemizde hazırlanarak müşteriye teslim edilmiştir.

HES GRUBU EKİPMAN İMALATLARI – ASKA A.Ş.

Aska İnşaat A.Ş. bünyesinde Türkiye’nin bir çok bölgesindeki yapılan Hidroelektrik santrallerinin kurulum ekipman projeleri hayata geçirilmiştir. Bu üretim ekipmanları baraj kapakları, borulama işleri, santral binası imalatları ve yerinde montajı kapsamaktadır.

YAPISAL ÇELİK İMALATLARI – ENPRO A.Ş.

Enpro A.Ş. bünyesinde 400 ton iş hacmi olan Cezayir GAMA BOUFARIK FIELD ERECTED TANKS projesi kapsamında Fire Fighting Water Tank, Service Water Tank, Demineralized Water Tank, Diesel Storage Tank çelik işleri ve borulama işleri yapılmıştır.